Thelema-centrum Kunkovice
Seberozvojové, relaxační a meditační centrum

768 13 Kunkovice 18Místo setkání

Příjemné místo uprostřed lesů a polí, daleko od ruchu velkoměsta, blízko malebného rekonstruovaného větrného mlýna, který je jedním z mála na jížní Moravě.
Setkání proběhne v bývalé vesnické usedlosti, kde zelený dvůr obklopují renovované budovy. Z místa je krásný výhled do polí a jen kousek cesty do lesa.

Ubytování pro účastníky našich seminářů je společné ve velké podkrovní místnosti, kde poskytujeme matračky a polštáře. Spací pytel si prosím vemte sebou.
Kromě ložnice jsou k dispozici 2x koupelna, 3x WC, velký sál pro společenské aktivity, klubovna a kuchyň, kde si budeme chystat menší jídla.

Stravování: snadnější jídla lze připravit na místě, pro zájemce lze dovážet obědy ze spřátelené restaurace. (Dováženou stravu je potřeba objednat po příjezdu a platí se zvlášť dle jídelního lístku.)

Dovolené s programem jsou určené pro malé skupiny lidí 6 - 10 osob. Program je rozložen do celého setkání, dle délky setkání je půl dne nebo jeden celý den volno. Pobyt je koncipován pro dospělé osoby.
Program můžeme na objednávku uspořádat jako teambuilding nebo relaxaci pro firmy a společnosti.


Doprava

Kudy se dostanete na místo autem, je patrné z mapky. Kunkovice č.p.18, při cestě od Brna za návsí a obchodem rohový dům. U každého setkání je čas, kdy (obvykle) v pátek začínáme.

Vlaky jedou z Brna do Brankovic (směr Kyjov - Uherské Hradiště). Z Brankovického nádraží je to asi 7 km pěšky po málo frekventovamé silnici. Najděte si na idos.cz autobus do Nemochovic; možná přesvědčíte pana řidiče, aby vám zastavil na křižovatce, ale i když nebude chtít, je to z Nemochovic o 3 km blíž. :-)
Vlaky jezdí 1x za dvě hodiny. Vlak jede asi hodinu. Z nádraží z kopce dolů, přejít hlavní silnici a odbočit z ní přes most okolo motorestu.

Autobusy z Brna do Brankovic (Uherské Hradiště - Zlín) podobně jako vlakem. Některé autobusy zastavují i v Malínkách, odsud lze polní cestou přes kopec a les asi 4 km pěšky.
Další možné spojení je z Kroměříže, odkud jezdí odpoledne přímý autobus až před dům.

Doporučujeme ověřit – jízdní řády vlaků a autobusůZdraví a těší se Zuzana a Roman.
Prohlédněte si - fotogalerie  Kontakt: 775 SHUGAL (775 748425)
             kuna/zavináč/magick/tečka/cz
             23/zavináč/magick/tečka/cz
Můžete se podívat: Magická lóže M.O.Th.
                            Kunkovické latifundie